0517 234 234

Oer ús

Sleepships.nl is in ûnôfhinklik boekingskantoar foar charterskippen en in tuskenpersoan yn ûnder oare tydlike akkomodaasje oan board fan Rynske passazjiersskippen. Wy hawwe it grutste oanbod fan skippen lanlik en kinne dêrom foar elke fersyk it meast geskikte skip oanbiede. As jo ​​by ús boeke, betelje jo deselde fêste priis as op oare plakken. Begeliede troch de bêste advys. Us meiwurkers binne alle dagen fan 8.30 oere oant 17.00 oere telefoanysk te berikken. Se helpe jo graach mei har profesjonele kennis by jo sykjen nei in geskikt sliepskip. Njonken Sleeping Ships.nl is der ek it diel: Zeilende Ships.nl. Jo fine ek mear detaillearre ynformaasje oer tydlike akkomodaasje oan board fan passazjiersskippen op ús webside Hotel Ships.nl.
It bedriuw begûn yn 2010 yn Frjentsjer en is yn de rin fan de jierren útgroeid ta in sterke, betroubere partner yn de charterwrâld. It kantoar sit sûnt 2015 yn Ljouwert.

Ús team

Wy wolle ús foarstelle oan jo:

Mark Jongedijk, direkteur
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, ferkeapbedriuw
marlous@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frije ferkeap
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, ferkeapfrije tiid
anita@sleepingships.nl

Titia Huisman, boekhâlden
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, boekhâlding
marianne@sleeping ships.nl

Laura Steringa, Human Resources
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, webûntwikkeling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl