0517 234 234

oer

Slaapschepen.nl is in ûnôfhinklik boekingsburo foar charterskippen. Wy hawwe de grutste seleksje fan skippen lanlik en kinne dêrom it meast geskikte skip foar elke oanfraach oanbiede. As jo ​​by ús boeke, betelje jo deselde fêste priis as earne oars. Begelaat troch it bêste advys. Us meiwurkers binne alle dagen telefoanysk te krijen fan 8.30 oant 17.00 oere. Se helpe jo graach mei har profesjonele kennis by jo syktocht nei in gaadlik sliepend skip. Neist Slaapschepen.nl is d'r ek de seksje ZeilendeSchepen.nl.

It bedriuw begon mear as 18 jier lyn yn Frjentsjer en is troch de jierren hinne útgroeid ta in sterke, betroubere partner yn 'e oarkonde. It kantoar sit fan 2020 ôf yn Ljouwert.

Wy wolle ús foarstelle oan jo:

Mark Jongedijk, direkteur
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, Ferkeap
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, Operaasjes
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frijetiidsbesteging Sales
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, frije tiidferkeap
martina@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Ew
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Web ûntwikkeling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl