0517 234 234

oer

Sleepships.nl is in ûnôfhinklik boekingskantoar foar charterskippen. Wy hawwe it grutste oanbod fan skippen lanlik en kinne dêrom it meast geskikte skip oanbiede foar elk fersyk. As jo ​​by ús boeke, betelje jo deselde fêste priis as earne oars. Begelaat troch it bêste advys. Us meiwurkers kinne alle dagen telefoanysk berikt wurde fan 8.30 oant 17.00 oere. Se binne bliid om jo te helpen mei har profesjonele kennis by jo sykjen nei in geskikt sliepskip. Neist Sleeping Ships.nl is d'r ek it diel: Zeilende Ships.nl.

It bedriuw begon mear as 18 jier lyn yn Frjentsjer en is troch de jierren hinne útgroeid ta in sterke, betroubere partner yn 'e oarkonde. It kantoar sit fan 2020 ôf yn Ljouwert.

Wy wolle ús foarstelle oan jo:

Mark Jongedijk, direkteur
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, ferkeapbedriuw
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operaasjes
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frije ferkeap
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, ferkeapfrije tiid
anita@sleepingships.nl

Anne Wil Boterman
annewil@sleepingships.nl

Titia Huisman, boekhâlden
titia@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Human Resources
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, webûntwikkeling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl