0517 234 234

oer

Slaapschepen.nl is in unôfhinklik boekje foar charterskippen. Wy hawwe de grutste seleksje fan skippen lânbou en kin dêrtroch it meast gaadlike skip foar elke oanfraach oanbiede. As jo ​​mei ús biede, betelje jo deselde fêste prijs lykas oaren. Begûn mei de beste advys. Us meiwurkers kinne elke dei tillefoan berikke fia 8.30 oant 17.30. Se sille jo graach helpe by jo profesjonele kennis by it finnen fan in gaadlik slieptiid. Njonken Slaapschepen.nl is ek it diel ZeilendeSchepen.nl.

It bedriuw begon 15 jierren lyn yn Frjentsjer en oer de jierren is groeide yn in sterke, betroubere partner yn 'e charterwrâld. Sûnt april 2018 leit it kantoar yn Wurdum.

Wy wolle graach ús foarstelle foar jo:

Mark Jongedijk, direkteur
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frijetiidsbesteging Sales
anja@slaapschepen.nl

Marlous Stock, frijetiidsbesteging Sales
marlous@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Sales Leisure
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Ew
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Web ûntwikkeling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, Content Management
carina@slaapschepen.nl