0517 234 234

oer

Slaapschepen.nl is in unôfhinklik boekje foar charterskippen. Wy hawwe de grutste seleksje fan skippen lânbou en kin dêrtroch it meast gaadlike skip foar elke oanfraach oanbiede. As jo ​​mei ús biede, betelje jo deselde fêste prijs lykas oaren. Begûn mei de beste advys. Us meiwurkers kinne elke dei tillefoan berikke fia 8.30 oant 17.00. Se sille jo graach helpe by jo profesjonele kennis by it finnen fan in gaadlik slieptiid. Njonken Slaapschepen.nl is ek it diel ZeilendeSchepen.nl.

It bedriuw begon jierren lyn 15 yn Frjentsjer en is yn 'e rin fan' e jierren útgroeid ta in sterke, betroubere partner yn 'e charterwrâld. Sûnt april 2018 is it kantoar yn Wurdum.

Wy wolle graach ús foarstelle foar jo:

Mark Jongedijk, direkteur
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, Ferkeap
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, Ferkeap
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frijetiidsbesteging Sales
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Sales Leisure
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Ew
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Web ûntwikkeling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Ynhâldbehear
carina@slaapschepen.nl